Najbardziej instagramowe miejsca w Zakopanem.


Najbardziej instagramowe miejsca w Zakopanem? Ten trend robi się coraz popularniejszy i miasta prześcigają się w pomysłach. Dopiero co pisałam ci o najbardziej instagramowej kawiarni w Pradze czy najbardziej instagramowej huśtawce w Gdyni. Czas na Zakopane.

Taras Góralskiego Browaru.

Nie dość, że z pięknym widokiem na Giewont w tle, to jeszcze taras w całości jest wystylizowany. Piaggio, duże pufy i letnie girlandy, to tylko część scenerii tarasu Góralskiego Browaru. Warto się tam wybrać na kilka wakacyjnych fot i dobre jedzenie, o którym pisałam ci w tej recenzji. Wieczorami panuje tutaj świetny klimat nie tylko do zdjęć.

Napis Zakopane.

Całkowicie darmowy, drewniany napis Zakopane znajduje się na Równi Krupowej. Tło napisu stanowi Giewont. Zrobienie sobie z nim kreatywnego zdjęcia to absolutny „must have” Twojego wyjazdu. Miejsce to znajduje się w środku Zakopanego, dojdziesz do niego z każdego miejsca i naprawdę trudno przeoczyć napis. Również to tu odbywają się Targi Produktów Regionalnych, na które też warto się wybrać.

Muzeum Be Happy.

Dawno się tak dobrze nie bawiłam i uśmiałam jak w tym muzeum. Każda „sala” to miejsce na fantastyczne rolki czy zdjęcia. Podsumowując, zrobisz tu nie tylko super relacje, ale przede wszystkim fajnie spędzisz czas. To chyba jedna z nielicznych atrakcji w Zakopanem, którą polecam.

Kasprowy Wierch.

Największym plusem Kasprowego oprócz oczywiście widoków, jest fakt, że możesz na niego wjechać kolejką. To duże udogodnienie dla wszystkich, którzy nie chodzą po górach (obojętnie z jakiego powodu). Kasprowy to jeden z moich ulubionych szczytów i punkt obowiązkowy każdej „oprowadzanki” z gośćmi, którzy do nas przyjeżdżają. Przecież widoki tutaj zapierają dech w piersiach, a zdjęcia zrobią furorę!

HALA GĄSIENICOWA

Owszem, na Halę Gąsienicową musisz dojść spory kawałek, aczkolwiek nie pożałujesz. Nie znam osoby, która by nie miała zdjęcia z szałasami i kwitnącą Kiprzycą-WIerzbówką. To jedno z tych miejsc w Tatrach, w których jak chcesz mieć piękną, instagramową fotę, to musisz tu doczłapać. Przynajmniej nie będziesz żałował spaceru, bo gwarantuje ci, że zdjęcia będziesz miał pierwsza klasa!

Jeżeli znasz jeszcze jakieś instagramowe miejsce w Zakopanem, daj koniecznie znać w komentarzu.