PUNKTY WIDOKOWE NA TATRY, KTÓRE ZROBISZ TELEFONEM!

NAJPIĘKNIEJSZE PANORAMY TATR ZROBISZ TELEFONEM

Chcesz pochwalić się super fotką Tatr, ale nie chodzisz po górach? Łapiesz zadyszkę na Krupówkach, ale dobrze byłoby znajomym na Instagramie pochwalić się pięknym widokiem? A może chcesz wrzucić galerię pełną zdjęć widokowych z gór, ale jedyna góra, na jaką cię stać, to góra kufli z piwa? Przed Tobą najpiękniejsze panoramy Tatr, które zrobisz telefonem!

Tak mogłaby brzmieć reklama mojego artykułu na temat tatrzańskich panoram! I oczywiście, że się nabijam. Wpadłam na pomysł tego wpisu z powodu licznie odwiedzających nas znajomych. Żeby urozmaicić im pobyty i zrobić na nich wrażenie, zabieramy ich raz po raz na inną panoramę. Odkąd tu mieszkam, Tomek odkrywa przede mną do tej pory nieznane mi miejsca, o których nawet nie pomyślałam, bywając tu „za młodu”. Przez to zachwycam się każdą, nową odkrytą rzeczą i dziele się z Wami nią z olbrzymim entuzjazmem! Pamiętam każde moje zaskoczenie panoramami, które Wam tu pokarzę. Typowy „opad szczęki” wywołany nie tylko widokiem, ale tym, że dotrzeć można do nich samochodem i właściwie z niego nie wysiadać. To naprawdę są najpiękniejsze panoramy tatr, które zrobisz telefonem!

Poza tym nie ukrywam, że czasami mamy zwyczajnie lenia, bierzemy wtedy koc i po prostu delektujemy się pięknym widokiem bez konieczności wypruwania sobie żył i wyplucia płuc. W nagłówkach podaję ci linki do Google Maps, znajdziesz te miejsca też, wpisując po prostu w Google. Jeżeli znasz jeszcze jakieś widoki, o których tu nie napisałam, daj znać w komentarzu, a na pewno je sprawdzę.

Jeżeli jesteś zmotoryzowany, to zapinaj pasy i cykaj najpiękniejsze panoramy Tatr telefonem! Jedziemy!

ANTAŁÓWKA:

BACHLEDZKI WIERCH:

SZYMKÓWKA:

ZONIÓWKA:

GŁODÓWKA:

Znajduje się przy zakrętasie drogi nr 960, która łączy dawne przejście graniczne na Łysej Polanie z Bukowiną Tatrzańską.

JURGÓW PRZEJŚCIE GRANICZNE SŁOWACJA-POLSKA:

ŁAPSZANKA I RZEPISKA:

I co zadowolony z przejażdżki? Koniecznie daj mi znać w komentarzu, którą najpiękniejszą panoramę Tatr udało cię zrobić telefonem!