GDZIE SPAĆ W ZAKOPANEM?


Zanim tu zamieszkałam, bywałam jako gość. Moje noclegi były mniej lub bardziej udane i różnie przeze mnie traktowane. Czasami potrzebowałam po prostu się przespać, bo szłam w góry. Innym razem chciałam luksusowo wypocząć. Jeszcze innym, spędzaliśmy czas w gronie znajomych i trzeba było dostosować budżet do wszystkich. Słyszałam też mnóstwo opowieści od Was typu: na stronie www był widok na góry, skończyło się widokiem na dach sąsiada. Nocleg miał być w Zakopanem, a był w Poroninie. Ekskluzywny hotel okazał się dedykowany głównie rodzinom z dziećmi, a miał być romantyczny weekend we dwoje.

Poniżej oddaje ci listę noclegów, w których byłam osobiście.

Wszystkie noclegi, jakie znajdziesz w zakładce „miejsca z klimatem”, sprawdziłam na własnej osobie. Właściwie to oddam ci listę najlepszych moim zdaniem noclegów na Podhalu. Może jest ich więcej, nie wiem, nie byłam.

HOTEL ARIES (Zakopane) – świetny hotel na wszystkie okazje. Byłam kilkukrotnie. Obszerny opis znajdziecie TU, bo pisałam o nim recenzje. Jedne z lepszych śniadań w Polsce!

VILLA TOSCANA BOUTIQUE (Murzasichle) – to było zaskoczenie roku! Piękne wnętrza, pyszne jedzenie, romantyczny klimat i kino!! Zresztą poczytajcie sami w moim wpisie TU.

HOTEL KOPIENIEC (Murzasichle) – kameralny hotel z widokiem za miliony! Wybierałam go również kilkukrotnie na swoje pobyty. Dlaczego? Przeczytacie TU.

DOMKI NA WZGÓRZU (Małe Ciche) – dwa domki naszych znajomych, mniejszy i większy. Bardzo schludne, nie za miliony, z pięknym widokiem i bez sąsiadów. Blisko całkiem fajnego wyciągu.

U IRENY (Spisz Łapszanka) – tu zapewne się mocno zdziwicie, że polecam takie budżetowe miejsce. UWIELBIAM ICH! Franek i Irena to nasi znajomi, którzy gościli nas wraz z przyjaciółmi. Jest schludnie, jest czysto, jest jak w domu. Rewelacyjne jedzenie, nie dość, że Irena gotuje pysznie, to możecie się załapać na ich własne wyroby (mleko prosto od krowy, ser biały własnej roboty, mięso etc). Franek zimą organizuje kuligi z ogniskiem. Jeden z lepszych, na jakich byłam, nie wspominając, że to nieopodal ich domu jest najpiękniejsza panorama Tatr (ta znana z Instagrama).

Zdjęcia w kolejności z wpisu: