HOTEL ELEMENTS (Świeradów Zdrój)


Pięciogwiazdkowy hotel w górach z basenem, pierwszy taki w Świeradów Zdrój. Hotel Elements. Sam hotel jest nowoczesny, luksusowy a jego położenie w Górach Izerskich robi niesamowite wrażenie. Można cieszyć się wieloma atrakcjami, pięknem otaczających terenów a sama oferta hotelowa dba o potrzeby Gości w każdym wieku. Sama polecę go każdej rodzinie z dziećmi. Jeszcze nie spotkałam hotelu z tak dobrze skrojoną ofertą dla rodzin, dając dzieciom wiele atrakcji i możliwości zabaw a rodzicom, chwile wytchnienia.

Przepięknie zaprojektowany hotel, z przestronnymi, wyciszonymi pokojami wpisuje się w otaczający krajobraz Gór Izerskich.

Z początku trochę onieśmiela swoją wielkością, jednak przytulne wnętrze i miła obsługa szybko grają pierwsze skrzypce. Z tarasu pokoju rozpościera się piękny widok na otaczające lasy i kładkę w koronach drzew nazywaną Sky Walk. To jedna z atrakcji tego regionu, którą obowiązkowo trzeba odwiedzić. Dolny Śląsk jest przepiękny i można w nim znaleźć wiele ciekawych szlaków. Zwłaszcza Góry Izerskie oferują szlaki turystyczne, prowadzące przez malownicze krajobrazy, pełne górskich strumieni, dzikiej flory i fauny. Na stronie hotelowej w zakładce ATRAKCJE znajdziesz szereg atrakcji Gór Izerskich i Świeradowa Zdroju, które są na wyciągnięcie ręki.

Osobom, które zdecydowanie wolą odpoczywać w hotelu, Elements daje wiele możliwości. Począwszy od najmłodszych, dla których przygotowane zostały specjalne animacje, sale zabaw, game room, oraz profesjonalna opieka nad dziećmi, dzięki czemu rodzice mogą cieszyć się chwilą relaksu, wiedząc, że ich pociechy są w bezpiecznych rękach. To najlepsze rozwiązanie, jakie widziałam w hotelach dotychczas i mając dzieci, jeździłbym tu non stop! Również obiadokolacje pomyślane i przygotowane są tak, że najmłodsi będą szczęśliwi i typowe: „nie lubię tego”, tu raczej nie będzie miało miejsca, a rodzice nie mają stresu spowodowanego jedzeniem w restauracji hotelowej.

No dobra a co z dorosłymi?

Dorośli mają się świetnie dzięki wygospodarowanym dla nich strefom oraz godziną. Spa, siłownia czy sauny dostępne są tylko dla dorosłych. Basen od 20:30 również dostępny jest tylko dla dorosłych, co daje olbrzymi komfort osobom podróżującym bez dzieci. W weekendy w lobby barze odbywają się koncerty a w restauracji recitale. Na terenie hotelu jest również restauracja a’la carte oraz Forum bar serwujący doskonałe drinki.

O Hotelu Elements***** można by wiele opowiadać i długo wymieniać jego zalety. Proponuje ci jednak pojechać i odkryć jak wiele to miejsce ma do zaoferowania.