HOTEL LEDA SPA (ADULTS ONLY Kołobrzeg)


Hotel bez dzieci to jedna z lepszych form wypoczynku, jaką możesz sobie podarować. Hotel Leda Spa w Kołobrzegu to nie tylko hotel z ofertą dla dorosłych. To hotel idealnie skrojony pod taki odpoczynek. Spędziłam w nim trzy doby i powiem szczerze, że w tym roku nie odpoczęłam tak dobrze, jak tu. Ten czterogwiazdkowy hotel gwarantuje wysoki standard podczas pobytu i znakomitą obsługę.

Hotel Leda Spa to butikowy hotel położony zaledwie kilka minut spacerkiem od plaży w Kołobrzegu, nieco na uboczu gwarnego miasta. Leniwym spacerkiem wokoło trzydzieści minut plażą dojdziesz do Latarni Morskiej oraz Portu. Wracając, będziesz dziękować, że Leda położona jest nieco dalej od tego zgiełku, który nawet w okresie jesiennym nie milknie tu nawet na chwilę.

Sam hotel jest bardzo przytulny.

Ma rozbudowaną strefę SPA, basen, sauny, salę kardio, grotę solną, w której odbywają się seanse. Restaurację à la carte, lobby bar i restaurację hotelową. Na dachu znajdziesz taras i strefę do relaksu. Wszystko to, co jest ci potrzebne do wypoczynku i podarowaniu sobie odrobiny spokoju. Pokoje są bardzo przestronne i z gustem. Duże wygodne łóżko, szafy, komfortowa łazienka. Mini barek i sofa w części „dziennej” to bardzo dobre rozwiązanie na krótki i długi pobyt. Śniadania codziennie są inne. Bardzo urozmaicone i z bogatymi dodatkami.

Jeżeli już przy jedzeniu jesteśmy, to pora wspomnieć o restauracji LA MAISON.

Ogromną jej zaletą jest to, że można, z niej skorzystać nie będąc Gościem hotelowym. Dlatego, jeżeli jesteś w Kołobrzegu, koniecznie zajrzyj tam na jedzenie. Karta jest urozmaicona, znajdziesz w niej coś dla siebie. Od rewelacyjnych przystawek, po soczyste steki czy owoce morza. Mieliśmy okazję zjeść klasycznego tatara, stek z tuńczyka i stek z polędwicy. Kaczą wątróbkę, grillowane krewetki i orientalny rosół z dodatkiem kolendry. Wszystko było bardzo dobre! Na specjalną uwagę zasługuje też profesjonalne homarium, w którym można delektować się tym wybornym, a co najważniejsze świeżym skorupiakiem.

Hotel Leda Spa nie bez powodu ma w nazwie SPA.

Jak pięknie pachnie w tym spa od samego wejścia, to jest nieopisania! Oferta, którą skonstruowali dla swoich dorosłych gości, jest bardzo urozmaicona. Od pielęgnacji twarzy, dłoni i stóp, poprzez relaksujące masaże i rytuały. Co więcej, znajdziesz tu ofertę dla par, z której my skorzystaliśmy. Nie ma nic przyjemniejszego niż wspólne spędzanie czasu z relaksującym masażem w tle. Zabieg, który dla nas przygotowano, nazywał się „Rokitnikowe Love” na bazie polskich kosmetyków marki FITO SPA. To marka w 100% eko i naturalna. Bardzo mi się to spodobało. Sam zabieg zaczyna się od wprowadzenia cię w stan wyciszenia.

Rzeczywiście tu od początku do końca czujesz się bardzo komfortowo. W rzeczy samej, niewiele SPA potrafi zbudować poczucie takiego zaopiekowania się Tobą i takiego wprowadzenia cię w świat relaksu. To owocuje nie tylko odprężeniem podczas samego masażu, ale przede wszystkim totalnego relaksu ciała i umysłu na cały dzień. Ja przyznam się szczerze, zasnęłam o 21:00 snem tak kamiennym, jakiego dawno nie miałam. I to chyba jest najlepsza recenzja tego miejsca.

Wybierając hotel w Kołobrzegu warto wybrać się właśnie tu. Komfort, relaks, a także pyszna kuchnia w pięknej okolicy bez wątpienia zadowolą każdego Gościa. Wszakże oferta jaką Hotel Leda Spa ma dla par jest fantastyczna. Taki odpoczynek powinno się przepisywać na receptę i to refundowaną!