Wrzesień.


Wrzesień. Minął zdecydowanie za szybko. Dopiero co pisałam ci o sierpniu. Tradycyjnie dużo podróżowaliśmy. Dzięki temu przywiozłam wiele fajnych miejsc! Co więcej, recenzje w tym roku zdominowały mój czas wolny, z czego bardzo się cieszę! Na jesień postawiłam na podróże. Dzięki temu wróciłam z ciekawymi polecajkami. Jeżeli nie udało ci się nadążyć za mną, to jednym słowem Last Month jest dla ciebie!

Odświeżyłam dla ciebie przepiękne miejsce TABSZÓWKA, w którym przywitaliśmy jesień. Każdemu życzę takiego weekendu odpoczynku.

Tomek dzielnie realizuje Koronę Gór Polski. Pojechaliśmy na Dolny Śląsk, gdzie odwiedziłam Hotel Elements, aby napisać dla ciebie kolejną recenzję. Tak świetnego hotelu przygotowanego dla dzieci to dawno nie widziałam. Przy okazji kończenia szczytów z KGP na Dolnym Śląsku, zwiedziliśmy kilka miejsc, które niezmiennie ci polecam do odwiedzenia.

W rzeczy samej muszę przyznać, że wrzesień był pyszny!! BY THE WAY w Krakowie stało się chyba moim ulubionym miejscem na owoce morza, a japońskie DOSKOI KRAKÓW przypomniało mi, jak bardzo lubię to jedzenie i kulturę. Jeżeli ominąłeś moje recenzje, koniecznie zajrzyj do zakładki RESTAURACJE.

W ZAKOPLAN pojawił się mój kolejny artykuł. Tym razem pisałam ci o 6 RZECZY, KTÓRE MUSISZ ZROBIĆ W ZAKOPANEM WE WRZEŚNIU. Jeżeli udało ci się zrobić którąś z nich, koniecznie daj znać w komentarzu! Jeżeli planujesz pobyt w Zakopanem, zajrzyj koniecznie do zakładki ZAKOPANE NA WYPASIE. Znajdziesz tam wiele ciekawych, moich artykułów o Podhalu.

We wrześniu chodziliśmy na grzyby, na Nosal, jeździłam konno, jedliśmy pierogi z borówkami.

To był fajny miesiąc. A jak minął tobie?