Zima. Co robić kiedy pada śnieg w Zakopanem?


Zima to najpiękniejszy czas w Zakopanem! Przynajmniej dla mnie. Dlatego pokażę ci, co można robić, kiedy pada tu śnieg!

KRAINA ŚWIATŁA GUBAŁÓWKA:

Blisko 2 000 000 ledowych, ekologicznych lampek; 9 nowych świetlnych dekoracji i magiczna aura widoczna z całego Zakopanego. To wszystko czeka cię na Gubałówce wieczorem. Krainę Światła widać też z dołu Zakopanego i uwierz mi, robi fantastyczne wrażenie. Warto się tam wybrać na zdjęcia.

TERMY ZAKOPIAŃSKIE:

O tym, które termy najlepiej odwiedzić dowiesz się w innym tekście. Może dawny Aqua Park Zakopane nie jest pierwszy na tej liście, za to żadne inne miejsce nie ma takiego widoku na Giewont! Lubię i często spędzam tam czas. Gorący zewnętrzny basen z widokiem na góry to świetny pomysł na wyjście w zimowy dzień lub wieczór. Strefa 16+ więc komfort murowany. Wyobrażasz sobie ten kontrast? Spadający śnieg i Ty w gorącym basenie? Genialne!

KOLIBECKA:

Jak ja lubię to miejsce zwłaszcza zimą! Najlepiej na wieczorny spacer jako przystanek na grzane winko. Ta mała chatka jest tak klimatyczna, że grzechem jest ją ominąć!

KUŹNICE:

Będąc w Zakopanem, koniecznie wybierz się na wieczorny spacer po Kuźnicach. To miejsce jest ewenementem, tu zawsze jest zimniej niż gdziekolwiek indziej i zawsze jest tu więcej śniegu. Ja uwielbiam wieczorem wybrać się nawet na krótki, dwudziestominutowy spacer, aby przewietrzyć głowę. W zimie są tu piękne iluminacje świetlne, jeżeli nie przyjdziesz za późno, to załapiesz się na grzańca. Na dawnym miejscu dworu jest też przepiękna, całoroczna wystawa o góralach.

To tylko kilka z propozycji jak poznać Zakopane od najlepszej strony. Więcej znajdziesz w zakładce na blogu ZAKOPANE NA WYPASIE!