INSTAGRAMOWA HUŚTAWKA W GDYNI


Huśtawka na plaży. To miejsce przewijało mi się kilkukrotnie podczas moich podróży nad Morze Bałtyckie i wreszcie postanowiłam je sprawdzić sama. Muszę przyznać, że dobrze uchwycone, robi wrażenie niczym z plaży z Bali.

Huśtawka znajduje się po lewej stronie od wejścia nr 14 na plaży w Redłowie. Jednak można do niej dotrzeć również podczas spaceru plażą od Orłowa, w kierunku Gdyni Głównej. Troszkę trzeba przejść się brzegiem, jednak jest to łatwy i przyjemny spacer. Plaża jest piękna, nieco dzika,10 minut od wejścia nr 34 w Orłowie. Otaczające plażę drzewa i powalone na piasek kłody sprawiają, że zdjęcia z tego miejsca są bardzo klimatyczne. Ku mojemu zaskoczeniu nie było prawie żadnych ludzi, para staruszków spacerujących brzegiem morza.

Oryginalna huśtawka została zdemontowana, ponieważ zwaliło się drzewo, na którym była powieszona. Niemniej jednak ktoś szybko powiesił jej zamienniczkę i w sumie, nie wiem, czy nie wyszło na lepsze. Ta huśtawka jest dzika i prowizoryczna i bardziej pasuje mi do tej plaży. Jeszcze przy takiej pogodzie, jak nam się trafiła, to już w ogóle bajka! Mogę sobie wyobrazić, jak piękne muszą tu być zachody słońca. Na pewno się kiedyś wybierzemy, a na razie zobaczcie sami, jak ładnie huśtawka prezentuje się też w dzień!

I jak Wam się podoba? Można znacie jeszcze jakieś miejsca tego typu? Dużo podróżujemy, więc chętnie zrobię zbiór takich „instagramowych” miejsc. Na moich social mediach możecie zobaczyć film z tego miejsca. Dajcie znać w komentarzu, czy polecacie inne, fajne miejsca tego typu. A może jest gdzieś jeszcze nad Morzem Bałtyckim taka huśtawka?