Luty.


Luty! Zapomniałam o lutym! Tak szybko mi zleciał, że totalnie nie zauważyłam, kiedy zaczął się nowy miesiąc. A przecież tyle się działo.

Odwiedziłam genialny Pieniny Grand Hotel w Szczawnicy, który raz jeszcze serdecznie ci polecam! Ma jedno z lepszych SPA w Polsce i odpoczywa się w nim naprawdę dobrze. Przepięknie wykończona przypomina nieco Dubaj i dokładnie takie też daje poczucie: odpoczynku w luksusie. Rozlokowane na trzech piętrach i o powierzchni 2000 m2, SPA w Pieniny Grand tworzy idylliczną atmosferę uzdrowienia i spokoju. Znajdziesz tu basen, saunarium, siłownię, jacuzzi i ruską banię. Pierwszy raz spędziłam w wellness trzy godziny i tak dobrze się zrelaksowałam. Jeżeli chcesz poczytać wrażenia z mojego pobytu, zaglądnij tu.

Luty to też nominacja do Tatrzańskiej Marki Roku 2023 dla Zakopane na Wypasie. To duże wyróżnienie i cieszę się bardzo, że profil został dostrzeżony. Otrzymujemy dużo pozytywnych reakcji od Was, naszych czytelników i jest to bardzo motywujące. Sama poznaje Zakopane oraz Podhale na nowo i jestem pod wrażeniem jak cudowne i tradycyjne potrafi być.

Z fajnych podróży wyruszyliśmy na eksploracje opuszczonej Osady Czorsztyn, o której pisałam wam w tym wpisie. Oprócz tego podczas ferii z Zuzią i Tosią odwiedziliśmy Muzeum Oscypka, które okazało się rewelacją! Polecam wam z całego serca. Byliśmy też z dziewczynkami na Magurkach, które nas wykończyły pogodą. Ognisko zaserwowane przez wujka Drwala uratowało to wyjście!