Zielony Dom (Niedzica).


Zielony Dom Niedzica to wspaniały, ogromny dom, położony zaledwie dwadzieścia minut spacerem od Zamku w Niedzicy. Tu wszystko się zgadza. Położenie nad Jeziorem Czorsztyńskim, świetna baza wypadowa na Spływ Dunajcem (zaledwie 7 minut autem), przepiękne trasy górskie i rowerowe. Atrakcji znajdziesz tu co niemiara, ale największą frajdę sprawia pobyt w domu!

Jeżeli byłeś kiedyś w USA, to gwarantuje ci, że w Zielonym Domu w Nidzicy poczujesz się, jakbyś znowu tam był.

Jeżeli nie udało ci się nigdy odwiedzić Stanów Zjednoczonych i znasz je jedynie z TV, to obiecuje ci, że jednym wyjazdem nad Czorsztyn spełnisz swoje wyobrażenia o rezydencji niczym z „Kevin sam w domu”. Bo słowo „rezydencja” to klucz!

Klucz, który otwiera drzwi do trzech ogromnych sypialni, każda ze swoją łazienką (wielkości naszych mieszkań w blokach). Do domowego kina, siłowni, salonu z kominkiem (w którym zmieścisz się w całości). Przestronnej, doskonale wyposażonej kuchni i jadalni w stylu Caringtonów z przeszklonymi oknami, z których rozpościera się widok na Tatry. Oczywiście o ogrodzie z grillem i jacuzzi wspominać nie muszę prawda?

Ten dom mogę ci polecić na wyjazd z rodziną czy ze znajomymi. Będziecie czuli się w nim komfortowo. Nikt nie będzie wchodził sobie w drogę, możesz w nim liczyć na prywatność i swobodę bycia. Część sypialniana jest bardzo dobrze przemyślana i jeżeli masz ochotę odsapnąć, po prostu znikasz w przestronnym, cichym pokoju.

To pierwszy dom, w którym wyobraziłam sobie prawdziwe, amerykańskie święta z rodziną. Aż się prosi o wielką choinkę i skarpety nad kominkiem. Pokrótce opowiadając, miałam okazję być podczas świąt Bożego Narodzenia w Chicago i do dziś pamiętam ten klimat jako jedno z najlepszych przeżyć (zaraz po Halloween, które jest najlepszym świętem ever!! I które też dane było mi przeżyć w USA).

Wspaniały dom, wykończony na najwyższym poziomie i dający niewiarygodny komfort przebywania w nim. Wynajmij, jedź, zrelaksuj siebie, rodzinę, znajomych. Gwarantuje ci, że wpiszesz go na stałe w listę miejsc, do których będziesz wracać.